پرده چاپی

تا چند سال پیش استقبال کمی از پرده های چاپی می شد اما امروزه با توجه به تنوع طرح فوق العاده زیاد و جذاب پرده های چاپی و بالا رفتن کیفیت چاپ رویکرد مردم به این پرده ها بسیار زیاد شده است.تا چند سال پیش استقبال کمی از پرده های چاپی می شد اما امروزه با توجه به تنوع طرح فوق العاده زیاد و جذاب پرده های چاپی و بالا رفتن کیفیت چاپ رویکرد مردم به این پرده ها بسیار زیاد شده است.


در ادامه شما میتوانید چند طرح را به عنوان نمونه مشاهده کرده و پس از آن ما مزایای پرده چاپی و انواع مختلف آن را برای شما مخاطبین عزیز شرح میدهیم.

مزایای پرده چاپی

در پارچه های پرده ای طرح دار سنتی ،طرح در تار و پود پارچه بافته شده است اما در پرده های چاپی طرح انتخاب شده روی پارچه ساده چاپ می شود و خروجی کار تبدیل به پرده چاپی می شود.

 

عکس1-پرده پارچه ای سنتی

 

پرده چاپی

عکس 2- پرده چاپی

مزایا پرده چاپی

مزیت اصلی پرده چاپی این است که شما بدون هیچ گونه محدودیتی امکان انتخاب طرح و رنگ را دارید. حتی ممکن است شما برای منزل یا شرکت خود یک طرح اختصاصی بخواهید،برای مثال شما میخواهید لوگوی شرکتتان روی پرده چاپی اجرا شود یا شما میخواهید برای اتاق فرزند دلبندتان ، یک تصویر آتلیه ای از او را به عنوان پرده اتاق چاپ و نصب کنید.با استفاده از پرده های چاپی شما میتوانید تصاویر دلخواهتان را با بالاترین کیفیت و رنگ داشته باشید

 

 

پرده چاپی اتاق کودک

عکس3-چاپ عکس دلخواه بر روی پرده چاپی

 

یکی دیگر از مزایای پرده چاپی ، قیمت پرده چاپی است که در عین حال که بسیار شیک و مدرن میباشد دارای قیمت بسیار مناسبی است .

یکی از جالب ترین امکانات در پرده های چاپی ، امکان انتخاب یک طرح برای کل دکوراسیون بخشی از خانه میباشد.برای مثال شما میتوانید از همان طرحی که برای پرده چاپی به عنوان پرده اتاق استفاده کرده اید ، برای مبل ، رو تختی و.... هم  استفاده کنید.

 

عکس 4-ست کردن سایر وسایل منزل با پرده

 

یکی دیگر از مزیت های خوب پرده چاپی نصب و شستشوی آسان آن میباشد که به راحتی و برای هرکس امکان پذیر میباشد.

 

انواع مختلف پرده های چاپی:

پرده چاپی پانچ

پرده چاپی زبرا

پرده چاپی شید

پرده چاپی دو مکانیزم

که در بالا ما عکس انواع مختلف آنرا برای شما مخاطبین عزیز نمایش داده ایم.

 

ما در شرکت آداک طرح با انواع طرحهای مختلف پرده در خدمت شما طراحان و مشتریان عزیز هستیم.

 

 


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده مدلهای تکمیلی با ما در ارتباط باشید.
شماره تماس جهت ارتباط با ما:09156305956